Zbiórka na zimowisko odbędzie się dnia 23/01/2016 o 12:00 na parkingu przy Stadionie Wisły od strony al. 3-go maja (pomiędzy Cichym Kącikiem a głównym wejściem do Parku Jordana).
Wyjazd na Akcję Zimową o godzinie 12:30.
Bardzo prosimy rodziców dzieci, które źle znoszą jazdę samochodem, o zaopatrzenie dziecka w odpowiednie środki z wyprzedzeniem czasowym.
 
Informujemy, że do Państwa dyspozycji na zbiórce o godzinie 12:00 będzie obecna pielęgniarka dbająca o zdrowie uczestników podczas tegorocznego zimowiska. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci omówienia z opieką medyczną problemów zdrowotnych dzieci wyjeżdżających na wyjazd, zachęcamy do zgłoszenia się do organizatora podczas zbiórki.
 
Na miejsce przyjeżdżamy w okolicach godziny 13:50. O godzinie 14:00 zaplanowany jest obiad, zatem proponujemy zjeść duże śniadanie i nie przygotowywać pociechom drugich śniadań na drogę (to niecałe 1,5h jazdy). Zwykle dojazd na zimowisko jest tak wypełniony rozmowami, że nie ma czasu na jedzenie. Niejednokrotnie już musieliśmy sporo czasu poświęcić, by skonfiskować wszystkie nieskonsumowane kanapki z plecaków.
Back to Top
Free and premium joomla templates.