Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom sobotniej akcji magazynowej !

 

 

W szczególności pragniemy podziękować panu Maciejowi Frycowi oraz druhowi Wiesławowi Hajosowi, którzy przez cały czas pomagali nam nie tylko swoimi dostawczymi pojemnymi samochodami, ale także nieocenioną siłą w przenoszeniu i układaniu ciężkiego sprzętu! Dziękujemy z całego serca za poświęcony nam czas i zaangażowanie.

 

 

21.11.2016, w planowych godzinach od 9:00 do 18:08 udało nam się usunąć cały sprzęt z namiotu na terenie SP 50, przeglądnąć go gruntownie, pogrupować i przewieść do poaustryjackiego składu amunicji przy ul. Tetmajera 32. Naszej uwadze nie umknął także blaszany garaż na terenie Szkoły. Po przemeblowaniu i wygodnym urządzeniu przestrzeni w środku, część sprzętu została także przetransportowana do bunkra.
Namiot pozostanie jeszcze kilka dni na świeżym powietrzu, oczekując odrobiny słońca, które pozwoli mu wyschnąć po ostatnich deszczach i wilgoci.

 

 

Przy okazji sobotniego przenoszenia magazynu, pragniemy także podziękować pani Magdzie Cudziło, która przekazała nam 18 składanych przenośnych pryczy! Serdecznie dziękujemy za niespodziewany zastrzyk porządnego sprzętu i zapewniamy, że zostaną użyte podczas naszych akcji.

 

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję!

Back to Top
Free and premium joomla templates.