Informujemy, że w najbliższą sobotę, 21 XI 2015 w godzinach od 9:00 do 18:00 odbędzie się przenoszenie części magazynu do nowej lokalizacji (także w Bronowicach Małych, w niedalekim sąsiedztwie aktualnego magazynu przy SP nr 50).

Będziemy potrzebować pomocy!

 

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby dysponujące odrobiną wolnego czasu i rękami zdolnymi do przenoszenia sprzętu (tego lżejszego i tego cięższego), by dały o sobie znać kwatermistrzowi Szczepu ćw. Damianowi Swatowi pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 602 155 573.

O jaką pomoc prosimy?
Przede wszystkim potrzebujemy pomocy przy przenoszeniu sprzętu pomiędzy magazynami a samochodami transportowymi. W związku z długim czasem trwania akcji, wszelka pomoc w zorganizowaniu posiłku dla około 10-20 osób będzie bardzo przydatna.

Największa część akcji planowana jest do godziny 14:00 - do tego czasu mamy zamiar przewieść większość najcięższych rzeczy. Godziny popołudniowe będą miały charakter raczej porządkowy.

Back to Top
Free and premium joomla templates.